PRisra

СММ в Ізраїлі
Фейсбук Інстаграм

Поради по цифровому маркетингу
СММ в Ізраїлі
Бізнес-маркетинг в соц. мережах порівняно один із нових сфер діяльності, яким на сьогоднішній час користується не тільки малий бізнес, а й корпорації великих обсягів. Що дозволяє інформувати цільову аудиторію (ЦА) про нові пропозиції, підвищувати інтерес до бренду, проводити маркетингові дослідження, стимулювати продажі і не тільки.

SMM - маркетинг можна вважати накопичувальним процесом. Цікавий контент запускається в мережу, і самі користувачі допомагають його поширювати. Принципові відмінності від вірусної реклами присутні у SMM Ізраїлю. За допомогою просування в соціальних мережах вирішується більшість бізнес-завдань компанії.

Для взаємодії з аудиторією, потенційними клієнтами, використовують популярні платформи - це і є просування в соціальних мережах. Інтернет спільнота, дозволяє тут і зараз на пряму спілкуватися з цільовою аудиторією. Наприклад, потенційний клієнт отримує повідомлення про новини компанії, дізнається більше про запропонований вами товар і т.д. Таким чином, ви бачите на скільки ваш товар або послуга актуальна і цікава споживачу. І так, ми бачимо, що клієнти з соц. мереж - це реально.

SMM фахівці в Ізраїлі пропонують кілька кроків у просуванні:

· Вибір спеціалізації - для того, щоб клієнт чітко розумів, що ви вмієте і пропонуєте.

· Визначення цільової аудиторії - для того, щоб розуміти кому і як правильно подати свою послугу або товар

· Підготовка контент плану - обов'язковий етап в просуванні, допомагає спланувати всю інформацію, яку подають правильно.

· Публікація контенту - має бути правильно спланований час публікацій, так щоб ваша аудиторія побачила подану інформацію.

· Залучення підписників - якщо ваш контент план буде цікавим і красивим, то залучення підписників не складе великих труднощів.

Крім цих пунктів, є ще і таргетована реклама або по-простому таргетинг. Це оголошення, яке показується для певної цільової аудиторії на підставі доступної інформації з відкритого профілю користувачів. Заповнюючи свої дані при реєстрації, користувачі вводять інформацію про себе (стать, вік, місце проживання і т.д.), підписуються на знайомих і додаються в групи. Це дозволяє роботам обробляти інформацію і складати сегменти користувачів за інтересами та іншим параметрам. Що в подальшому і спрощує вам пошук цільової аудиторії.

Наприклад, переваги орієнтування в Фейсбуці:

1. Налагодження та охоплення тільки ЦА

2. Персоналізація оголошень

3. Простий спосіб отримати клієнтів

4. Швидка оптимізація оголошень

Так само SMM фахівці в Ізраїлі часто пропонують комплекс таких послуг. Що це означає? Для більш якісного контролю над розміщенням реклами та контенту на ваших майданчиках, найкращим рішенням буде комплексне просування, що дозволить отримати клієнта з соц. мереж під ключ. Що не тільки поліпшить ваш рейтинг, але і заощадить ваші гроші.

Ціна SMM просування на пряму залежить від цілей, які стоять перед вами, вибір послуг і кількість соціальних мереж. Механіка роботи і використовувані інструменти будуть істотно відрізнятися, в залежності від масштабу роботи.

Підписуйтесь на наш Інстаграм @prisraofficial
PR Israel
PR Israel

Будь в курсі новин