PRISRA

Налаштування таргетинговой реклами Facebook Ads

✓ Лендінг в бонус
✓ Повне занурення в бізнес
✓ 100% -ва гарантія результату
✓ Розробка соковитих креативів
✓ Перший результат через 5 днів
|

Послуги з налаштування таргетинговой реклами


Маркетингові воронки комплексна стратегія

✓ Відео-воронки
✓ Реклама з переходом в чат
✓ Аудит контенту
✓ Визначення аудиторії
✓ Підбір контенту для аудиторій в воронці
✓Автоматізація воронки
✓Чат-боти
Детальніше
300$
250 $
Реклама в Instagram

✓ Настроїмо рекламні кампанії
✓ Дизайнер розробить креативи
✓ Розробимо єдиний стиль оформлення рекламних оголошень
✓ Підбір аудиторій, сегментація за інтересами, розбивку на групи
✓ Встановимо Facebook Pixel, налаштуємо конверсії
✓ Настроїмо веб-аналітику, UTM мітки
Детальніше

Останні кейси

Понад 100 клієнтів довіряють свої рекламні кабінети нашим таргетологам
Організація дитячих свят
Було зроблено: Розроблено новий Landing Page, який збільшив конверсію на 87%. Запущені рекламні кампанії в Facebook і Instagram. Протестовані 6 форматів реклами і більше 15 аудиторій.
Результати: Отримали понад 150 цільових заявок за ціною 4.88 € в перший же місяць.
Екзотичні тури
Було зроблено: Налаштовані і запущені рекламні кампанії в Facebook і Instagram, спрямовані на залучення клієнтів на екзотичні тури.
Результати: Завдяки новому Landing page ціна конверсії знизилася в 2 рази. Ретаргетінговие кампанії принесли конверсії в середньому на 23% дешевше, ніж звичайні аудиторії. За місяць отримали 819 конверсій за ціною 7.09 €
Продаж авіаквитків
Було зроблено: Налаштовані рекламні кампанії у Facebook для залучення нових передплатників на Email розсилки з дешевими авіаквитками.
Результати: Отримали 4255 нових передплатників за ціною 0.18 € за перші 2 тижні
Креативы для рекламы

Залиште заявку

Ми з радістю проаналізуємо ваш бізнес

Таргетингова реклама Фейсбук

Таргет або таргетована реклама - це створене оголошення рекламного характеру, яка транслюється для обраної цільової аудиторії з урахуванням отриманої інформації з профілю користувача. Не варто плутати контекстну і таргетовану рекламу: таргет працює з уже готовими даними клієнтів, а контекстне оголошення - з «ключовими словами», зазначеними в пошуковому рядку.

Якщо дослівно перекласти слово «target», воно означає «мета». В результаті така реклама є спрямований вплив на споживачів, які можуть бути зацікавлені в Ваш товар або послуги.
Маркетингове агентство «Prisra» в Ізраїлі пропонує власну допомогу кожного замовника, який бажає скористатися підтримкою професійних фахівців в сфері маркетингу. Таргет реклама Фейсбук - це відмінна можливість розповісти про власний бізнес якомога більшій кількості людей. Адже саме ця соціальна мережа є однією з найпопулярніших і поширених на сьогодні. Саме тут є можливість відшукати нових споживачів, поповнюючи власну клієнтську базу.

Переваги таргетированной реклами в Фейсбук

При активних пошуках якісного каналу, який допоможе в розвитку Вашого бізнесу, ми рекомендуємо врахувати таку популярну соціальну мережу, як Фейсбук. Грамотно організована і правильно подана реклама Фейсбук дозволяє розрекламувати власну продукцію, послуги, що надаються або бренд в цілому. Це пояснюється величезним списком переваг, які надає соцмережа.


Наявність активного трафіку
Щомісяця з FaceBook взаємодіє близько двох мільярдів активних користувачів. Згідно зі статистикою саме в цій соціальній мережі вони проводять більшу частину свого вільного часу в порівнянні з іншими соцмережами. Крім того, Фейсбук володіє Instagram і Messenger, а це не менш відомі мобільні додатки, в яких знаходиться досить багато користувачів з усього світу.
Наші фахівці допоможуть кожному бізнесменові відшукати своїх потенційних споживачів. Таргет реклама Фейсбук дозволяє отримувати активний трафік з величезним списком захоплень, інтересів і моделей поведінки.

Налаштування реклами Фейсбук під певні цілі

Агентство «Prisra» (Ізраїль) надає послуги реклами в Фейсбук, допомагаючи оптимізувати Ваше оголошення під певну мету. Для цього наші фахівці виконують кілька важливих кроків:
· Детально вивчають специфіку Вашого бізнесу, особливості товарів і послуг, що надаються.
· Монітор сучасний ринок, аналізують рекламні кампанії основних конкурентів.
· Створюють «портрет» ідеального покупця.

FaceBook пропонує близько 11 видів заздалегідь підготовлених і відібраних цілей: починаючи від отримання великої кількості лайків до кожного посту і закінчуючи перенаправленням людей на офіційну сторінку Вашої компанії. Завдяки вибору певної мети можна зрозуміти, для яких груп і, на яких майданчиках потрібно демонструвати оголошення Фейсбук для отримання максимальної конверсії.
Контакти
Не соромтеся, пишіть і дзвоніть нам. Ми дуже любимо спілкуватися з нашими клієнтами.
УКРАЇНА

Київ
Вул. Грінченка, 4

Одеса
Вул. Приморська, 42

380 99 05 32 541
380 63 64 12 007

ІЗРАЇЛЬ

Єрусалим
Вул. Olei HaGardom 340

972 33 76 10 88
Робочі дні: Вс.-Пт.
Час роботи: 09:00 - 19:00

Пишіть листи
Email: mail@prisra.com
Ваше ім'я
Ваш телефон
Ваш коментар
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся c політикою конфіденційності