PRisra

8 інструментів для залучення нових клієнтів

8 інструментів для залучення нових клієнтів

Існують дуже ефективні інструменти продаж, які дозволяють в короткі терміни отримувати заявки від потенційних клієнтів. Ми перевірили кожен і готові розповісти про них в цій статті. Цими методами можна користуватися як в Ізраїлі, Україні так і в інших країнах.

1. Рекламування продукту з використанням лід-форм.

Лід - це потенційний замовник або людина, з яким можна налагодити контакт і зробити клієнтом.

Лідом можна приймати людину, яка:

·зареєструвалась на сайті;

· ввела свій email;

· підписалась на розсилку;

· почала пробний період;

· оформила замовлення;

· і робила інші дії у напрямку вашого сайту.

Лідогенерація - це збір бази потенційних клієнтів з конкретною інформацією і контактами.

Лід-форма - це сторінка в надрах соціальної мережі, головна мета якої міститься в конвертації інтересу потенційних клієнтів в заявці.

Плюси лід-форм:


Мультиплатформеність - лід-форми працюють однаково добре як на комп'ютері, так і на мобільному пристрої.

· Автоматичне підтягування інформації - інтернет- користувачеві немає необхідності вводити ім'я або прізвище в поле для збору інформації, так як вони автоматично завантажуються системою;

· У процесі користування лід-формою людина не залишає соціальну мережу, таким чином, йому не потрібно очікувати завантаження вашого сайту і орієнтуватися в інтерфейсі. Варто тільки залишити заявку;

· Надзвичайно просто створити і налаштувати лід-форми може вийти навіть у новачка. Для цього потрібно буде витратити не більше 15 хвилин.

Лід-форми дають ефективний результат, коли ви можете надати продукт або послугу, при якій аудиторії не вигідно налагоджувати контакт з вами.

Недоліки лід-форм:

· На лід-формах вельми обмежені можливості розміщення інформації. Якщо у вас комплексний і складний продукт, тоді варто використовувати лендінг. Тому що, тільки так ви зможете забезпечити клієнта всією необхідною інформацією.

· Лід-форми обмежені в можливостях оформлення редактором соціальної мережі. Наприклад, ви зможете додати зображення тільки встановленого розміру і використовувати певну кількість символів.

2. Телемаркетинг

Телемаркетинг — це продаж послуг і товарів за допомогою телефону. Що в Ізраїлі дуже популярно.

Завдяки телефонним дзвінкам встановлюється зв'язок безпосередньо з покупцем і пропонується товар виходячи з переваг і потреб людини, в той час як стандартна реклама націлена на кількість, а не на конкретну особу.

Телемаркетинг ділять на два типи: вхідний і вихідний.

Вхідний телемаркетинг
- це гаряча лінія, на яку клієнт може зателефонувати і детально дізнатися відповідь на питання щодо послуги чи товару, і в ідеальному варіанті, зробити покупку.

Вихідний телемаркетинг - це вчинення «гарячих» або «холодних» дзвінків. Існує «гаряча» і «холодна» база даних. Холодні дзвінки здійснюються клієнтам не готовим до нього і навіть тими, що не цікавилися вашим продуктом. Що стосується гарячих дзвінків, то це ті люди, які свого часу виявляли інтерес до ваших товарів, або вже наявні клієнти.

3. Контент – маркетинг

Для створення позитивного іміджу компанії, підвищення експертність і перетворення простих підписників в бренд - агентів, контент - маркетинг буде самим ідеальним варіантом.

Принцип такого методу просування - статті з думками експертів, гостьові пости, розбір пропозицій і помилок.

4. SEO-просування

SEO-просування - це оптимізація сайту під алгоритми пошукових систем. Щоб прийти до значних результатів, може піти чимало часу. Але якщо сайт - основний канал продаж і трафіку, воно того варте.

Головна мета SEO-просування - заманити унікальних відвідувачів, які при правильному маркетингу стають клієнтами, а також знизити витрати на залучення нових людей і вивести сайт в ТОП пошукової системи. В Україні SEO набрало більшу популярність, так як дає хороші результати.

5. Розсилка повідомлень

Розсилки в соцмережах - один із найбільш ефективних і популярних трендів інтернет маркетингу. Розсилка - це покрокові етапи в отриманні підписниками певних повідомлень, на які він дав свою згоду.

Головні переваги розсилок:

· Величезна кількість розсилок відкривають до 85% всіх користувачів.

Розсилки надають велику можливість в створенні незвичайних рішень. У повідомленні ви можете додавати різні фото, тексти, відео і т.д., що дозволить вам знайти найбільш дійсний формат повідомлень.

6. Таргетована реклама

Одним з найбільш вигідних варіантів просування в Інстаграм і Фейсбук, при правильному налаштуванні є таргетинг. Успішність рекламної кампанії, це не тільки підбір цільової аудиторії і її грамотне сегментування, але і сам макет. Важливі всі елементи:

· запам'ятовуючі тези (але не варто опускатися до рівня жовтої преси),

· яскраві, динамічні відео (більш вдалий варіант, ніж статичні зображення),

·добре підібрана музика.

7. Соціальні мережі та SMM

Основною метою SMM-просування є підвищення рівня лояльності і довіри до бренду.

Для результатів в такому просуванні необхідне наступне:

1. Прорахувати SMM-стратегію. Це робиться для того, щоб не перестрибувати з однієї теми на іншу і дотримуватися єдиного стилю спілкування. Важливо не забувати розповідати про робочі процеси, про команду і повідомляти про них на сторінці, адже люди шукають для співпраці людей.

2. Продумати візуальну частину. Навіть якщо у вас немає коштів на створення фотоконтенту, можна скористатися готовими шаблонами для соцмереж. За допомогою шаблонів можна зробити стрічку в єдиному стилі, фірмових кольорах і без особливих зусиль.

3. Придумайте унікальний контент для сторіс. Тут важливі різні інтерактиви - портфоліо з роботами, опитування, конкурси, професійні жарти.

8. Партнерські програми

Чи не малопродуктивним способом продаж без вкладень в рекламу може бути, залучення партнерів з ваших поточних або минулих клієнтів. Це працює так:

· ви можете запропонувати лояльним клієнтам виплачувати якийсь відсоток від продаж, а натомість попросити рекомендацію ваших товарів або послуг;

· партнери можуть розповідати про ваш продукт особисто або в соціальних мережах;

· у вас з'являються нові клієнти, і ви виплачуєте відсоток доходу партнерам.

Найчастіше це вигідний і ефективний спосіб збільшення продаж.

Ми надали 8 інструментів для залучення нових клієнтів, яким саме користуватися вирішувати тільки вам! Але краще, коли вони працюють разом.


Підписуйтесь на наш Інстаграм @prisraofficial
PR Israel
PR Israel

Будь в курсі новин