PRISRA
ПОЛУЧИ КОНСУЛЬТАЦИЮ СПЕЦИАЛИСТА
Перезвоним в течении 10 минут
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных и соглашаетесь c политикой конфиденциальности
PRisra

Топ 5 порад по просуванню Інстаграм

Ці дії повинен робити кожен для ефективної роботи в Instagram
1. Найголовніше, що ви повинні зробити - це грамотно заповнити свою сторінку

Напишіть, про що ваш блог і чому людям варто його читати.

Перевірте, чи заповнили ви розділ з біографією. Доповніть її відповідними словами і хештегами, а також вкажіть посилання на свій сайт. Але запам'ятайте: ніякого спаму! Інакше передплатники втратять інтерес до профілю.

Виставте геолокацію. Це буде особливо корисно, якщо ви ведете Instagram компанії. Так у вас з'явиться можливість залучити нових передплатників-сусідів.

Дослідження показали, що зображення синього кольору отримують на 24% більше лайків, ніж оранжевого або червоного. Викладіть що-небудь синє, і самі побачите!

Стилізація сторінки - все повинно бути в одному стилі, кольоровій гамі, тоді сторінка виглядає професійно. Прив'яжіть ваш аккаунт до дійсного номеру телефону, який у вас завжди під рукою. І так, до захищеної пошти, пароль від якої ви точно пам'ятаєте.

Вивчіть положення про умови використання Instagram: про ліміти дій і обмеження в правилах, щоб вас не заблокували. Прочитайте про порушення авторських прав

Не варто в паролі писати дату народження та інші, легко вгадуються без екстрасенса дати і імена. Скористайтеся генератором рандомних паролів і міняйте пароль від аккаунта відразу ж при першій підозрі на втрату особистих даних.

Буде корисно розмістити особисті фотографії або відео в бізнес-профілі - це допоможе при відновленні аккаунта у разі злому.

2. Публікація фото

Пам'ятайте, важливо якість, а не кількість. Промоніторьте свій профіль і залиште тільки красиві і якісні фото. Повірте, нікому не цікаво гортати сотні фотографій салатів.

Викладайте фото, де видно обличчя. Згідно з дослідженнями, такі публікації на 35% популярніше інших.

Пам'ятайте правило: чим більше світла, тим краще.

Діліться живими фотографіями. Покажіть, що за красивою картинкою є жива людина.

Час має значення. Дослідження показали, що краще за все постити о 2 годині дня і 5 годині вечора.

Будьте послідовні. Подумайте, для кого і навіщо ви робите це. Чим чіткіше ви відповісте на ці питання, тим швидше привернете потрібну аудиторію.

Не бійтеся часто постить. Може здатися, що чим частіше миготять фото, тим байдуже поводяться передплатники. Але згідно з програмою Union Metrics, між частотою розміщення публікацій і активністю аудиторії немає ніякого взаємозв'язку. Принаймні негативної.

Нехай пост по середах стане вашим обов'язковим ритуалом. Все тому, що серед тижня публікації отримують більше уваги і лайків.


3. Текстове наповнення

Пост повинен бути емоційним і яскравим, а не соплі в цукрі.

Будьте оригінальні, пишіть цікаво і спілкуйтеся зі своєю аудиторією, - якщо хочете, щоб люди полюбили вас.

Перше завдання - поділити текст на абзаци. Один абзац повинен містити одну нову думку. Тему заявляємо на початку, всередині абзацу розвиваємо її.

Добре, якщо абзац займає 5-9 рядків на екрані мобільного телефону. Абзац довше 12 рядків може здатися перевантаженим.

Абзаци прийнято відбивати пустим новим рядком. Злиті абзаци можуть сприйматися одним простирадлом. Багато відбивають рядки в Інстаграмі, використовуючи спеціальні символи. Так теж можна.

Виділяйтеся на загальному тлі, викладайте корисний контент, показуйте почуття гумору, вмійте бачити незвичайне в звичних речах, будьте щирі і доброзичливі - завоювати серця користувачів одночасно просто і складно. І ці правила діють в будь-якій соціальній мережі.

Не беріть кількістю, працюйте на якість. При виборі формату контенту орієнтуйтеся на поведінку вашої аудиторії - постіть той контент, з яким ваші передплатники охочіше взаємодіють. Якщо ви точно знаєте «болі» і питання своєї аудиторії і вмієте пропонувати конкретні «рішення», то ваш контент завжди буде затребуваний.

Частіше пишіть слово «коментар» в постах. Це стимулює ваших передплатників ділитися своєю думкою і охочіше вступати в обговорення.

Не соромтеся в своїх постах просити ставити лайки. Як показала практика, такі публікації отримують відміток «подобається» на 89% більше.

Не забувайте ставити хештеги, які допоможуть збільшити кількість передплатників

Підписуйтесь на людей, які ставлять популярні хештеги (#followme, #likeforlike), тому що багато хто з них підпишуться на вас у відповідь.

Якщо ви ведете бізнес-аккаунт, створіть фірмовий хештег. Так користувачі зможуть вказувати його при купівлі товару. І це в кілька разів збільшить вашу видимість в Instagram. Створіть унікальний хештег за яким зможете організувати челлендж для своїх передплатників.


4. Активність

Будьте активними в профілях зі схожою тематикою. Особливо, якщо ви ведете бізнес-профіль. Спілкуйтеся в коментарях, задавайте питання і дайте про себе знати впливовим користувачам.

Зробіть пост з мотивуючою або надихаючою цитатою.

Люди люблять історії. Діліться своїми переживаннями і думками, так ви завоюєте їх довіру і налагодите контакт. Тільки пам'ятайте, що пост повинен бути емоційним і яскравим, а не соплі в цукрі.

Відзначайте на фото людей. Ваш пост побачать ще й друзі друзів. Відзначайте людей, навіть в сторіз, не лінуйтеся.

Запросіть друзів з Facebook підписатися на вас. Для цього в налаштуваннях профілю виберіть «Знайти друзів на Facebook».

Зробіть з себе бренд: використовуй свій нікнейм не тільки для профілю. Блокнот, чохол або фірмова наклейка на авто обов'язково привернуть увагу потенційних підписників.

Будьте щедрі на лайки і коментарі - це найпростіший спосіб залучити нових підписників.

Лайкайте, як можна більше. На кожні 100 лайків, поставлених випадковим фотографій, ви отримаєте в середньому 6 нових підписників

Проведіть конкурс. Найпростіший спосіб зробити це - опублікувати тематичну картинку і попросити людей поставити лайк, щоб взяти участь.

Почніть просувати профіль на своїх сторінках в інших соціальних мережах. Напишіть, про що ваш блог і чому людям варто його читати і запросіть приєднатися.


5. Співпраця

Співпрацюйте з іншими користувачами. Знайдіть акаунти з такою ж кількістю підписників і запропонуй їх власникам влаштувати спільну акцію. Це допоможе вам і вашим партнерам завоювати аудиторію і залучити до себе увагу нових людей.

Домовтеся з популярним блогером про рекламу вашого профілю або товару. Так інформація про вас швидше розлетиться по мережі.

Закликайте людей до дії. Наприклад, попросіть їх написати в коментарях свою думку про твою фотографії.

Бізнес-прийом: діліться фотографіями підписників, де вони згадують ваш бренд або товар. Цей приємний крок показує, що ви цінуєте кожного клієнта. Натомість вони обов'язково поділяться вашими фото у себе в стрічці.
Підписуйтесь на наш Інстаграм @prisraofficial
Оцініть матеріал:
PRISRA
PRISRA

Будь в курсі новин